Druva Dynamite un Archer Lacrosse turpina ar uzvarām.

Druvas stadionā, 7. maijā aizvadītas vēl divas Latvijas lakrosa čempionāta spēles.

Pirmajā dienas spēlē mājnieki Druva Dynamite uzņēma viesus no Jelgavas, kuri uz spēli ieradās 10 vīru sastāvā – bez maiņas spēlētajiem. Jau no paša spēles sākuma abas komandas spēlēja uzbrūkoša tipa lakrosu. Pirmie vārtus guva Mītava/LLU komanda, bet Druva ātri atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem, pārņemot vadību spēlē. Agresīva spēle no Druva Dynamite puses vairākos gadījumos rezultējās spēlētāju noraidījumos, kas, bez maiņām spēlējošajiem jelgavniekiem, deva iespēju spēlēt vairākumā. Izmantojot savas iespējas Mītava/LLU izvirzījās vadībā, bet iekrāt drošu pārsvaru neizdevās. Druva Dynamite izlīdzināja spēli un puslaika pārtraukumā rezultāts uz tablo neizšķirts – 8:8. Puslaika pārtraukumā Druvas komanda veica vārtsargu maiņu. Atsākoties spēlei Jelgavas komandai pietiekoši ātri izdevās pārbaudīt uz maiņu nākušo vārtsargu un izvirzīties vadībā. Uz precīzu vienas komandas metienu, otri atbildēja tieši tā pat – ar precīzu bumbiņas raidījumu vārtos. Sekoja vairākas vadības maiņas, līdz Dynamite lakrosistiem izdevās veikt nelielu atrāvienu gūstot 3 vārtus pēc kārtas un spēles svaru kausus nosvērt sev par labu. Līdz fināla svilpei arī Mītava/LLU guva divus vārtus, bet šoreiz ar to izrādījās par maz. Rezultatīvā, 30 vārtu spēlē, ar 16:14 uzvaru svinēja Druva Dynamite lakrosa komanda.

Otrajā dienas spēlē savā starpā tikās abas Rīgas koamdas – Archer Lacrosse un Riga Griffins, kuri šo čempionātu vēl aizvada ar veco nosaukumu LK RJTC. Mača sākumā abas komandas veidoja pozicionālus uzbrukumus. Līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem nācas nedaudz pagaidīt. Ceturdaļas vidū ar precīzu metienu izcēlās Archer komanda. Turpinot pozicionālu spēli, pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 4:1 Archer Lacrosse labā. Otrajā ceturtdaļā RJTC komanda izveidoja aizvien vairāk bīstamas epizodes uzbrukumā. Spēles temps daudz nemainījās un puslaikā rezultāts 5:3 Archer Lacrosse komandas labā. Otrajā puslaikā komandas apmainījās precīziem raidījumiem vārtu četrstūrī. Spēle kļuva atvērtāka un pie labām izdevībām tika kā viena, tā otra komanda. RJTC komanda spēles otrajā pusē bieži varēja spēlēt vairākumā, bet daudzos gadījumos nespēja tos realizēt. Spēles izskaņā Archer Lacrosse komandai nācās veikt piespiedu vārtsargu maiņu. Šādu spēles pavērsienu mēģināja izmantot RJTC komanda, izveidojot ilgstošu ofensīvu un spēja samazināt rezultāta starpību. Atrodoties vadībā visu spēles laiku, pēc spēlētām 80 minūtēm, uzvaru svinēja Archer Lacrosse komanda. Beigu rezultāts 10:6.