Atskats uz 21. maija sabraukumu

DSC_0309

Sabraukuma pirmajā spēlē savā starpā tikās Archer Lacrosse un Mītava/LLU komandas. Abām komandām uz 21. maija spēli klājās grūti ar sastāva komplektāciju. Ar minimālu skaitu spēlētājiem rezervē, spēle uzņēma ātrus apgriezienus jau no pirmās svilpes. Archer Lacrosse pirmie izvirzījās vadībā, kad spēlēts bija mazāk par minūti. Ceturtdaļas turpinājumā Archer Lacrosse guva vēl divus vārtus, bet Mītava\LLU neatdeva iniciatīvu un spēja turēt līdzi. Pēc spēlētām divdesmit minūtēm 3:2 Archer Lacrosse labā. Otrajā ceturtdaļā atkārtojās pirmo divdesmit minūšu scenārijs. Archer Lacrosse komanda spēja gūt ātrus vārtus, bet Mītava/LLU atbildēja ar precīziem metieniem. Neviena no komandām nespēja iegūt noteicošu pārsvaru un puslaikā ejot Archer Lacrosse atradās vadībā ar nelielu rezultāta starpību – 7:5. Pēc puslaika pārtraukuma komandu uzbrukumi kļuva ilgstošāki. Labāk pamanāms kļuva rezerves spēlētāju ierobežotais skaits. Trešās ceturtdaļas sākumā ilgstošu uzbrukumu izveidoja Mītava/LLU vairākkārt apdraudot vārtus, bet spiedienu Archer Lacrosse komanda izturēja bez ielaistiem vārtiem. Ceturtdaļas turpinājumā Archer Lacrosse izmantoja savas izdevības un guva trīs vārtus uz kuriem Mītava/LLU atbildēja ar vienu precīzu bumbiņas raidījumu vārtu tīklā. Pēc trešās ceturtdaļas Archer komandai izdevās izveidot lielāku atrāvienu. Rezultāts pirms pēdējām divdesmit minūtēm 10:6. Noslēdzošās ceturtdaļas vidusposmu labāk nospēlēja Mītava/LLU lakrosisti, samazinot rezultāta starpību, bet aizvadot drošas ceturtās ceturtdaļas pirmās un pēdējās minūtes, Archer Lacrosse komanda  svinēja uzvaru ar rezultātu 14:9.

Otrajā dienas spēlē, savā starpā tikās Druva Dynamite un LK RJTC komandas. Ar augstu intensitāti spēles grožus savās rokās ņēma Druva Dynamite gūstot ātrus vārtus. Spēles turpinājumā arī LK RJTC spēja izveidot vairākas situācijas pie mājnieku vārtiem, bet tikai viena bija rezultatīva. Pēc pirmajām divdesmit minūtēm 3:1 Druva Dynamite labā. Otrās ceturtdaļas ievadā RJTC lakrosisti izrādīja pretestību mājnieku komandai, bet īsā rezervistu soliņa dēļ ceturtdaļas turpinājumā bija bezspēcīgi. Druva Dynamite dominēja laukumā un ievērojami palielināja rezultāta pārsvaru. Ejot puslaika pārtraukumā jau astoņu vārtu pārsvars – 10:2. Spēles temps pēc puslaika pārtraukuma nedaudz kritās. Druva Dynamite turpināja ofensīvu neļaujot viesiem no Rīgas veikt ilgstošas izspēles. Uzvarot ceturtdaļu ar 3:2, rezultāta pārsvaru mājniekiem izdevās vēl vairāk palielināt. Pirms spēles pēdējām divdesmit minūtēm Druva bija pārliecinošā vadībā ar 13:4. Spēles pēdējā ceturtdaļā ar rezultatīviem metieniem atzīmējās abas komandas. Divreiz precīzi bija Druvas lakrosisti, bet vienreiz RJTC komandas spēlētāji. Otrajā puslaikā RJTC vārtu vīrs atvairīja 10 metienus un bija viens no faktoriem, kāpēc rezultāta starpība nebija vēl lielāka. Negūstot nevienus vārtus spēles pēdējās desmit minūtēs, Druva Dynamite svinēja vēl vienu pārliecinošu uzvaru 2015./2016. gada Latvijas lakrosa čempionātā, uzvarot LK RJTC. Spēles beigu rezultāts 15:5.